COVID-19 TEDBİRLERİ

kychukuk_icons_2

COVİD-19 SALGININA İLİŞKİN ÖNLEMLER

Çok değerli müvekkillerimiz ve danışanlarımız ;

İş yerimizde , Covid-19 salgınına karşı etkin mücadele için yukarıda belirtilen hususların özenle uygulanması büyük önem arz etmektedir. Ülkemizi ve dünyayı saran salgın kapsamında aldığımız önlemler ışığında görüşmelerimizi sıralandırdığımız kurallar dahilinde gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

– Danışanlarımızın iş yerimizin girişinde görünür bir yere asılmış olan ve içeride uyulması beklenen kuralları açıklayan bilgilendirmeyi okuması sağlanacaktır.

– Yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler en az 2 metre mesafe kuralına uygun olarak yapılacak ve toplantı odamız sürekli olarak havalandırılacaktır.

– Ofisimizde gerçekleşecek olan görüşmelerde hem misafirlerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı açısından maske kuralına uyulacak, alkol bazlı el antiseptiğikullanımınıza hazır olarak sunulacaktır. Girişte maskesi olmayanlar için maske bulundurulacaktır.

– Müvekkillerimizle yapılacak olan tüm görüşmelerde randevu alınması gerekmektedir.

– Görüşmeler mümkün olduğunca kısa tutulacak, görüşmeler yalnızca danışanla yapılacak, görüşme yapılan mekanın havalandırılabilmesi için toplantılar arasında makul bir süre bulundurulacaktır. Bu sebeple görüşmeye gelmeden randevu alınması önem arz etmektedir.

– Görüşmeler belli yaş aralıklarında uygulanan sokağa çıkma yasakları da göz önünde bulundurularak, belli saat aralıklarında gerçekleştirilecektir.

– Randevuların çakışmaması ve ofisimizde yoğunluk oluşmaması amacıyla randevuların en az 1 gün önceden alınması gerekmektedir. Randevularınızı 0 (232) 461 63 36 numaralı hattımızdan alabilirsiniz.

Yaşadığımız salgının sağlığımızın önemini bir kere daha gözler önüne serdiği bu dönemde, sıraladığımız kuralları önemsediğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

KYC Avukatlık Ortaklığı

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 288/4. Sk No:16 Kat:6 Daire:61 35535 Bayraklı/İzmir

Telefon

0 (232) 461 63 36

E-Mail

info@kychukuk.com