Ekibimiz

Avukatlar

Av. Damlanur KAYA

Kurucu Ortak
damlanurkaya@kychukuk.com
İzmir Üniversitesi, 2015

1992 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğretimini İzmir Narlıdere Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2011 yılında başladığı İzmir Üniversitesi Hukuk Bölümünü 2015 yılında tamamladı. Çeşitli hukuki alanlarda ve konularda eğitimlere ve seminerlere katıldı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olarak kurucularından olduğu KYC Avukatlık Ortaklığında avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Uzmanlık alanları: Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku, Borçlar Hukuku, Malpraktis ve Sağlık Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Trafik kazalarına ilişkin Tazminat ve Sigorta Hukuku, Fikri ve Sinai Mulkiyet Hukuku, Uluslararası Ticaret ve Taşımacılık Hukuku, Tüketici Hukuku, Kira ve Tahliye Hukuku

Av. Mürsel YİĞİT

Kurucu Ortak
murselyigit@kychukuk.com
Hacettepe Üniversitesi, 2016

1994 yılında Eskişehir’de doğdu. Lise öğrenimini İstanbul Kuleli Askeri Lisesi’nde tamamladı. 2012 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2016 yılında tamamladı. Çeşitli hukuki alanlarda ve konularda eğitimlere ve seminerlere katıldı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olarak kurucularından olduğu KYC Avukatlık Ortaklığında avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Uzmanlık alanları: Gayrimenkul Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Emlak Komisyon Sözleşmeleri Hukuku, Kira Hukuku, Fikri ve Sinai Mulkiyet Hukuku, Finansal Kiralama ve Faktoring, İcra ve İflas Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Apartman ve Site Yönetimine İlişkin Hukuki Sorunların Çözümü, Taşımacılık Hukuku

Av. Merve CAMUZ

Kurucu Ortak
mervecamuz@kychukuk.com
Dokuz Eylül Üniversitesi, 2015

1993 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğretimini İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2011 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Bölümünü 2015 yılında tamamladı. Çeşitli hukuki alanlarda ve konularda eğitimlere ve seminerlere katıldı. Avukatlık stajını tamamladığı İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olarak kurucularından olduğu KYC Avukatlık Ortaklığı’nda avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları: Aile Hukuku, Toplu ve Bireysel İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku, Borçlar Hukuku, Şirketler Hukuku, İdare Hukuku, Fikri ve Sinai Mulkiyet Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Tüketici Hukuku

Av. İrem AKBAL

Kıdemli Avukat
iremakbal@kychukuk.com
İzmir Ekonomi Üniversitesi, 2020

1996 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğretimini Tire Melahat Aksoy Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Bölümünü 2020 yılında tamamladı. İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukat olarak staja başladığı günden bu yana KYC Avukatlık Ortaklığında mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Uzmanlık alanları: Kişisel Verilerin Korunması Hukuku başta olmak üzere , Aile Hukuku , Miras Hukuku ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Sağlık Hukuku

Av. Ahmet Berkay Yerlikaya

Avukat
berkayyerlikaya@kychukuk.com
Yalova Üniversitesi, 2018

1995 yılında İzmir’de doğdu.Lise öğrenimimi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde tamamladı.2014 yılında başladığı Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2018 yılında tamamladı.

Uzmanlık alanları:  İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku

Stajyer Avukatlar

Stj. Av. Elif Gökçe DIBLAN

elifgokcediblan@kychukuk.com
İzmir Yaşar Üniversitesi, 2022

1998 yılında Adanada doğdu.Lise öğrenimini İlhan Atış Anadolu Lisesi’nde tamamladı.2017 yılında başladığı İzmir Yaşar Üniversitesinde Hukuk Fakültesini 2022 yılında tamamladı.Avukatlık stajını tamamlamak üzere İzmir Barosu’na kayıt yaptırarak stajyerlik dönemini KYC Avukatlık Ortaklığı’nda yapmaya devam etmektedir.

Stj. Av. Ali Osman GÜNEŞ

aliosmangunes@kychukuk.com
Dokuz Eylül Üniversitesi, 2022

1999 yılında İzmir’de doğdu. Lise öğrenimini Ceyhan Ticaret Borsası Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. 2018 yılında başladığı Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümünü 2022 yılında tamamladı. Avukatlık stajını tamamlamak üzere İzmir Barosu’na kayıt yaptırarak stajyerlik dönemini KYC Avukatlık Ortaklığı’nda yapmaya devam etmektedir.

Stj. Av. Verda ŞAHİN

verdasahin@kychukuk.com
Dokuz Eylül Üniversitesi, 2022

1999 yılında Aydında doğdu.Lise öğrenimini Kayabaşı Temel Lisesinde tamamladı.2018 yılında başladığı hukuk öğrenimine Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı.Avukatlık stajını tamamlamak üzere İzmir Barosuna kayıt yaptırarak stajyerlik dönemini KYC Avukatlık Ortaklığında yapmaya devam etmektedir.

İcra ve Finans
İcra ve Alacak Yönetimi

icra@kychukuk.com

Sena ŞEKER

İcra ve Alacak Yönetimi – Muhasebe

finans@kychukuk.com

Tuba AKBULUT

Ofis Sorumlusu

tubaakbulut@kychukuk.com

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 288/4. Sk No:16 Kat:6 Daire:61 35535 Bayraklı/İzmir

Telefon

0 (232) 461 63 36

E-Mail

info@kychukuk.com